Sex/Life – zwiastun serialu Netflixa o pewnym trójkącie

}

Data: 9 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix przedstawia swój nowy serial Sex/Life. To swego rodzaju erotyk, który ukazać ma prowokacyjne spojrzenie na kobiecą tożsamość i pożądanie.

Bogata zmysłowa przeszłość głównej bohaterki zderza się z jej obecny, ułożonym życiem, gdy wraca dawny kochanek, o którym kobieta wciąż myśli. Ile będzie w stanie zaryzykować, aby zrealizować swoje długo skrywane pragnienia?

Billie, która obecnie prowadzi spokojne życie na przedmieściach jako przykładna żona i matka wplątuje się w trójkat miłosny, w którym tym trzecim jest jej przeszłość. Tęskni za swoim szalonym i niepokornym życiem, jakie wiodła przed laty. Swoje miłosne uniesienia opisuje w dzienniku, który znajduje jej mąż. Czy to czego dowie się o przeszłości swojej żony wywoła wielką rewolucję seksualną w ich małżeństwie? O tym przekonamy się już niedługo.

W głównych rolach występują Margaret Odette, Adam Demos, Sarah Shaki i Mike Vogel.

Premiera serialu Sex/Life już 25 czerwca 2021 roku na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Another Life – jest oficjalny zwiastun serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.