Cudotwórcy – oficjalna zapowiedź 3. sezonu

}

Data: 9 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź trzeciego sezonu antologicznego serialu komediowego z Danielem Radcliffem w roli głównej. Mowa o produkcji Cudotwórcy. Trzeci sezon nosi podtytuł Oregon Trail.

Akcja nowej serii przeniesie naszych bohaterów na amerykański Dziki Zachód. Rok 1844. Radcliffe tym razem wciela się w pastora idealistę, żyjącego w małym miasteczku, który łączy siły z człowiekiem ściganym listem gończym i wyzwoloną kobietą z prerii, w celu poprowadzenia ludzi na zachód Szlakiem Oregońskim, który był jednym z najważniejszych kierunków migracji ludności.

W obsadzie oprócz Radcliffe’a, znajdują się Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni i Jon Bass. Nad trzecią serią nie pracował już twórca serialu Simon Rich. Zastąpili go w roli showrunnera Dan Mirk i Robert Padnick.

Premiera 3. sezonu serialu Cudotwórcy już 13 lipca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Pennyworth odnowione na 2. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.