The Sandman – 12 nowych nazwisk w obsadzie!

}

Data: 27 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix i Warner Bros. Television ogłosiły angaże aż 12 nowych aktorów do serialu The Sandman. Produkcja ta jest adaptacją popularnej serii komiksów Neila Gaimana.

Na Twitterze pojawił się wpis opatrzony grafiką, dzięki której mamy czarno na białym kto wystąpi w serialu i w kogo się wcieli.

Chyba najważniejszą obsadzoną teraz rolą jest Śmierć. Zagra ją Kirby Howell-Baptiste znana m.in. z serialu Obsesja Eve, Barry czy Dlaczego kobiety zabijają.

Głównym bohaterem jest Sen. Jest on personifikacją marzeń sennych i jednym z siedmiorga rodzeństwa Nieskończonych. Przez lata trzymany w niewoli, po jej opuszczeniu postanawia odbudować swoje królestwo i stawić czoło konsekwencjom swoich dawnych uczynków.

Produkcja opisywana jest jako bogata mieszanka współczesnego mitu i mrocznej fantazji, w której współczesna fikcja, historyczny dramat i legenda są płynnie przeplatane.

Premiera serialu The Sandman jeszcze w tym roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  The Sandman – ujawniono obsadę serialu Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.