Przerwa z Sam Jay – nowy półgodzinny talk show w nietypowej konwencji

}

Data: 27 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Przerwa z Sam Jay to nowy talk show, w którym jego gospodyni wraz z zaproszonymi gośćmi zajmuje się aktualnymi tematami. Nominowana do nagrody Emmy scenarzystka i komiczka Sam Jay porusza w programie takie kwestie jak rasa, polityka, nauka, religia, celebryci i wiele innych. Pierwszy odcinek jest już dostępny w HBO GO.

Program stworzony przez Sam Jay i Prentice’a Penny’ego to świeże spojrzenie na format, jakim jest wieczorny talk show. Twórcy wykorzystują w nim nowe podejście, aby zanurzyć się w te kulturowe i społeczne zagadnienia, które nas dzielą. Co tydzień Sam organizuje w swoim mieszkaniu przyjęcie, podczas którego ona i jej goście zgłębiają wspólnie aktualne tematy. Rozmowy te są dalej rozbudowywane w całym odcinku o dodatkowe wywiady, szkice i animacje. W czasach, kiedy podziały między ludźmi są bardzo widoczne, Sam podejmuje próbę wysłuchania, nauczenia się czegoś i zadania szeregu pytań osobom o różnych poglądach.

Pierwszy odcinek nowego programu Przerwa z Sam Jay jest już dostępny w HBO GO. Premiera kolejnych odcinków odbywać się będzie co tydzień, w środku. Program liczy 6 odcinków.

przerwa z sam jay 8 1000
fot. HBO

Źródło: informacja prasowa za HBO GO

ZOBACZ TEŻ  Krypton anulowany przez Syfy! Serial o Lobo także nie powstanie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.