The Sandman – ujawniono obsadę serialu Netflixa

}

Data: 29 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Nareszcie Netflix uchylił rąbka tajemnicy odnośnie oczekiwanej adaptacji serii komiksów Neila Gaimana. Poznaliśmy częściową obsadę serialu The Sandman.

Na Twitterze pojawiła się grafika zdradzająca kto kogo zagra.

Tom Sturridge wcieli się w Sen, Gwendoline Christie zagra Lucyfera, Vivienne Acheampong jako Lucienne, Charles Dance jako Roderick Burgess, Sanjeev Bhaskar jako Kain, Asim Chaudhry jako Abel i Boyd Holbrook jako Koryntczyk.

Głównym bohaterem jest Sen. Jest on personifikacją marzeń sennych i jednym z siedmiorga rodzeństwa Nieskończonych. Przez lata trzymany w niewoli, po jej opuszczeniu postanawia odbudować swoje królestwo i stawić czoło konsekwencjom swoich dawnych uczynków.

Produkcja opisywana jest jako bogata mieszanka współczesnego mitu i mrocznej fantazji, w której współczesna fikcja, historyczny dramat i legenda są płynnie przeplatane.

Zdjęcia do serialu trwają. Jego premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Pierwszy sezon liczyć ma 11 odcinków. Gaiman już planuje jego kontynuację.

Źródło: comingsoon, twitter

ZOBACZ TEŻ  The Sandman – 12 nowych nazwisk w obsadzie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.