w

The Sandman – ujawniono obsadę serialu Netflixa

sandman

Nareszcie Netflix uchylił rąbka tajemnicy odnośnie oczekiwanej adaptacji serii komiksów Neila Gaimana. Poznaliśmy częściową obsadę serialu The Sandman.

Na Twitterze pojawiła się grafika zdradzająca kto kogo zagra.

Tom Sturridge wcieli się w Sen, Gwendoline Christie zagra Lucyfera, Vivienne Acheampong jako Lucienne, Charles Dance jako Roderick Burgess, Sanjeev Bhaskar jako Kain, Asim Chaudhry jako Abel i Boyd Holbrook jako Koryntczyk.

Głównym bohaterem jest Sen. Jest on personifikacją marzeń sennych i jednym z siedmiorga rodzeństwa Nieskończonych. Przez lata trzymany w niewoli, po jej opuszczeniu postanawia odbudować swoje królestwo i stawić czoło konsekwencjom swoich dawnych uczynków.

Produkcja opisywana jest jako bogata mieszanka współczesnego mitu i mrocznej fantazji, w której współczesna fikcja, historyczny dramat i legenda są płynnie przeplatane.

Zdjęcia do serialu trwają. Jego premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Pierwszy sezon liczyć ma 11 odcinków. Gaiman już planuje jego kontynuację.

Źródło: comingsoon, twitter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

game of thrones season 7 episode 7 dragon

Będzie animacja osadzona w świecie Westeros?

gettyimages 1197528911

Nicole Kidman gwiazdą serialowej adaptacji filmu Hope