Monsterland – Kelly Marie Tran dołącza do nowej antologii od Hulu

}

Data: 15 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu pracuje nad nowym projektem, który jest obecnie na etapie kompletowania swojej obsady. Monsterland ma być antologią, utrzymaną w gatunku horroru. Jak donoszą zagraniczne media swój angaż w serialu otrzymała właśnie Kelly Marie Tran, aktorka znana z roli Rose Tico w dwóch ostatnich filmach z serii Gwiezdnych wojen.

Wcześniej w obsadzie znaleźli się już Jonathan Tucker, Kaitlyn Dever, Taylor Schilling i Mike Colter.

Tran wystąpi w odcinku zatytułowanym Iron River, MI. Wcieli się w Lauren, kobietę, która wraca do swojego rodzinnego miasta, aby wziąć ślub. Nareszcie po latach udało jej się uporać z koszmarami i zbudować nowe życie, po tym jak jej najlepsza przyjaciółka Elena zaginęła, kiedy obie miały po 16 lat.

Twórcą antologii jest Mary Laws, która swój pomysł oparła o opowiadania Nathana Ballingruda pt. North American Lake Monsters.

W serialu zobaczymy złamanych przez los ludzi, którzy po zetknięciu z mitologicznymi istotami tj. syreny czy upadłe anioły oraz innymi dziwami decydują się na desperacki krok, myśląc iż naprawiają swoje życie. Produkcja ukaże nam to jak cienka granica może być pomiędzy człowiekiem a potworem.

Źródło: bloodydisgusting

ZOBACZ TEŻ  Przeżyć śmierć – dokumentalny serial Netflixa o życiu i śmierci

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.