The Purge sezon 2. – zobaczcie zapowiedź kolejnej nocy oczyszczenia!

21 września 2019 | Newsy

Stacja USA Network opublikowała nową zapowiedź nadchodzącego drugiego sezonu serialu The Purge, wzorowanego na filmowej serii Noc oczyszczenia.

Serial napisał i wyprodukował James DeMonaco, spod którego skrzydeł wyszedł filmowy pierwowzór. Ogólnie w produkcję The Purge zaangażowanych jest wiele osób stojących za serią opowiadającą o Czystce.

Premiera drugiego sezonu The Purge już 15 października.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Purge - serialowa Noc Oczyszczenia dostanie 2. sezon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram