w

The Crown sezon 3. – zobaczcie nową zapowiedź prosto od Netflixa!

The crown logo

Zapraszamy do obejrzenia teasera trzeciego sezonu serialu The Crown, którego premiera już 17 listopada tylko na platformie Netflix.

W trzecim sezonie The Crown królowa Elżbieta i jej rodzina walczą by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, przez entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70. – Elżbieta II i rodzina królewska muszą dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata.

Za scenariusz odpowiada Peter Morgan. Do obsady należą Olivia Colman (jako Królowa Elżbieta II), Tobias Menzies (jako Książę Filip), Helena Bonham Carter (jako Księżniczka Małgorzata), Ben Daniels (jako Tony Armstrong-Jones), Josh O’Connor (w roli Księcia Karola), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Marion Bailey (Królowa Matka) i Jason Watkins (Premier Wielkiej Brytanii – Harold Wilson).

Na oficjalnej stronie serialu na Netflixie dostępne są dwa poprzednie sezony produkcji.

Źródło: news prasowy za Netflix Polska

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the purge season 2 e1568918383626

The Purge sezon 2. – zobaczcie zapowiedź kolejnej nocy oczyszczenia!

titans s2 promo art 4 600x338

Titans sezon 2. – tak będzie wyglądał Aqualad!