HBO Max nakręci serial będący prequelem filmu The Batman!

26 sierpnia 2020 | Newsy

Jak wiadomo obecnie na etapie produkcji jest pełnometrażowy film The Batman, w którym w tytułowego bohatera wciela się Robert Pattinson. Jednak to nie koniec projektów z Człowiekiem Nietoperzem w roli głównej.

Jak donoszą zagraniczne media dla platformy HBO Max powstaje serial będący prequelem tego filmu. Opowie on o pierwszym roku Batmana w Gotham City (film skupi się na roku drugim) i o tym jak wielką skalę ma panująca w tym mieście korupcja. Akcję poznamy oczami skorumpowanych policjantów.

Jednym z twórców serialu będzie reżyser powstającego filmu Matt Reeves. Scenariusz do projektu napisze Terrence Winter.

Jak na razie nie podano nawet przybliżonej daty premiery serialu. Film zadebiutować ma 1 października 2021 roku, a więc skoro serial ma być prequelem to wypadałoby, aby pojawił się wcześniej. Czy tak się stanie, czas pokaże.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Odwróceni doczekali się kontynuacji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram