The Oath

The Oath sezon 2. – jest zwiastun!

11 stycznia 2019 | Newsy

Platforma Crackle dla której powstaje serial wydała oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu The Oath, który porusza trudny temat, jak korupcja w służbach mundurowych.

The Oath ukazuje świat policyjnych gangów. Mundurowi tworzą swoje własne skorumpowane stowarzyszenia, a wniknięcie do nich jest prawie niemożliwe. Za pomysł odpowiada Joe Halpin, który sam był policjantem przez prawie 20 lat i należał do jednego z takich gangów. Jemu udało się pozostać na wolności, jednak wielu z jego kolegów trafiło do więzienia. Halpin tworząc ten serial chciał za jego pomocą zwrócić uwagę na ten jakże ważny problem społeczny.

W rolach głównych wystąpią Ryan Kwanten, Katrina Law, Cory Hardict i Christina Milian. Premiera 2. sezonu już 21 lutego.

Źrodło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sprawy Frankie Drake - odważne kobiety detektywki powracają w 4. sezonie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram