Sprawy Frankie Drake – odważne kobiety detektywki powracają w 4. sezonie

}

Data: 19 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Sprawy Frankie Drake, którego akcja rozgrywa się w latach 20., opowiada o pierwszej kobiecej agencji detektywistycznej w Toronto. Jej założycielki próbują rozwiązać sprawy, których policja nie chce nawet tknąć.

W nowym sezonie bohaterki zmierzą się z intrygującymi, często trudnymi przypadkami, czym przysporzą sobie groźnych wrogów. Jednocześnie będą próbować wprowadzić równowagę do swojego zapracowanego życia.

sprawy frankie drake s.4 epic drama 4

Nowy sezon zaczyna się w momencie, kiedy nieustraszone detektywki i ich przyjaciółki, Mary Shaw i Flo Chakowitz, wędrują przez las, biorąc udział w towarzyskiej grze. Zabawa kończy się jednak, gdy trafiają na upiorne znalezisko. Frankie i Trudy rozwiązują zagadki zbrodni dziejących się w różnych miejscach – w dziczy, świecie wyższych sfer, podziemnym kabarecie czy fabryce słodyczy. Prowadzą śledztwa w sprawie morderstw, porwań, pobić i otruć. Mary szpera w policyjnych aktach i podsłuchuje dyskusje policjantów, podczas gdy Flo bada raporty z autopsji, prowadzi naukowe eksperymenty i wykorzystuje swoje nowo nabyte umiejętności medyczne. Choć kariery pochłaniają większość ich czasu, bohaterki pamiętają także o swoich prywatnych sprawach.

sprawy frankie drake s.4 epic drama 6

Obok znanych już widzom bohaterek Frankie Drake (Lauren Lee Smith), Trudy Clarke (Chantel Riley), Mary Shaw (Rebecca Liddiard) i Flo Chakowitz (Sharron Matthews), w 4. sezonie pojawią się nowe postacie. W tych rolach zobaczymy m.in. aktorów znanych z takich seriali, jak Detektyw Murdoch i Schitt’s Creek. Do obsady dołączą także nowy adorator Frankie, pochodzący z Europy kierowca rajdowy Alessandro Contento (Jonathan Souse) oraz nowy sąsiad, tajemniczy stolarz Sebastian West (Mac Fyfe). Nie zabraknie też ukochanego Mary, reportera i aktywisty Stevena Reida (Ben Sanders) oraz siostrzenicy Flo, Ellie (Jamie Bloch).

Premiera we wtorek, 23 marca o 21:30 na kanale Epic Drama. Kolejne odcinki w każdy wtorek o tej samej porze.

Źródło: news za Epic Drama

ZOBACZ TEŻ  Pierwsi członkowie w obsadzie reboota Pretty Little Liars

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.