The North Water – miniserial z Colinem Farrellem w roli głównej!

}

Data: 20 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja BBC jest na etapie produkcji dramatu The North Water, będącego ekranizacją książki Iana McGuire’a znanej w Polsce pod tytułem Na wodach północy. Wiadomo, że w jednej z głównych ról wystąpi Colin Farrell.

Aktor od czasu drugiego sezonu Detektywa w 2015 roku, nie występował w produkcji telewizyjnej. W The North Water wcieli się w człowieka, którego zmienił świat w którym żyje i który stał się bezlitosnym i okrutnym mordercą. Henry Drax, bo o nim mowa, to harpunnik na statku wielorybniczym. Do jego załogi w 1859 roku dołącza Patrick Sumner, zhańbiony były wojskowy, który zaciąga się jako lekarz okrętowy. Po wypłynięciu na głębokie morze na statku dochodzi do przerażającego odkrycia zwłok młodego chłopca. Sumner wchodzi w rolę detektywa i im głębiej drąży tym bardziej przerażających prawd się dowiaduje. W końcu gdzieś na arktycznych pustkowiach dojdzie do tragicznej konfrontacji.

Produkcja składać ma się z trzech godzinnych odcinków i 90-minutowego odcinka finałowego. Nie wiadomo jeszcze kto zagra Sumnera. Możliwe, że serial zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  American Horror Stories – zwiastun nowej antologii Murphy'ego

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.