pixel

Przeczytano:

najlepsze seriale sci fi

The Man in the High Castle – sezon 4. finałowym, jest zwiastun i plakat!

20 02 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Amazon również zdecydował się zakończyć jedną ze swoich popularnych produkcji, mowa tu o serialu The Man in the High Castle. Czwarty i zarazem finałowy sezon zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Serial ten jest adaptacją powieści Philipa K. Dicka o tym samym tytule. Fabuła rozgrywa się w alternatywnych latach 60. Niemcy wygrywają II wojnę światową, a Stany Zjednoczone zostały podzielone pomiędzy nazistów i cesarską Japonię.

Jednym z producentów jest córka autora powieści Isa Dick Hackett, która podziękowała całemu zespołowi za wspaniałą ekranizację książki jej ojca i wyraża nadzieję, że fani będą zachwyceni zakończeniem jakie zostało dla nich przygotowane.

W nowym sezonie powrócą m.in. Alexa Davalos, Rupert Evans, Luke Kleintank, DJ Qualls, Joel De La Fuente, Brennan Brown, Cary-Hiroyuki Tagawa, Bella Heathcote i Rufus Sewell. Nowym showrunnerem został Eric Overmyer.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również