w

Nightflyers – Syfy nie nakręci 2. sezonu!

nightflyers
tvline

Nightflyers to serial science-fiction na podstawie opowiadania George R. R. Martina, który doczekał się tylko jednego sezonu. Stacja Syfy rezygnuje z jego kontynuacji powołując się na niską oglądalność i słabe opinie krytyków.

Docelowo serial składać miał się z kilku sezonów stąd zakończenie 1. sezonu cliffhangerem, czyli zawieszeniem akcji w sytuacji zwrotnej i pełnej napięcia. W wyniku jednak jego skasowania widzowie już na zawsze pozostaną w niepewności i sami muszą dorobić sobie zakończenie.

Akcja serialu rozgrywa się w kosmosie. Bohaterowie są na statku kosmicznym, który wyrusza na poszukiwanie obcych form życia. One to mają być ostatnią nadzieją na uratowanie ludzkości, której grozi zagłada. Jednak podczas podróży dochodzi do nieprzewidzianych zdarzeń w wyniku których załoga traci do siebie zaufanie, a to początek do kolejnych katastroficznych wydarzeń.

Źródło: tvline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

przyjaciele z uniwerku

Przyjaciele z uniwerku – Netflix kasuje serial!

collin farrell

The North Water – miniserial z Colinem Farrellem w roli głównej!