The Nevers – Joss Whedon rezygnuje z reżyserii serialu

}

Data: 27 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Nadchodzący serial science fiction HBO The Nevers napotkał właśnie bardzo poważną przeszkodę. Ze swojej funkcji zrezygnował Joss Whedon, który był zarówno reżyserem, jak i współscenarzystą.

Informacja ta nie przeszkadza jednak w utrzymaniu dotychczasowej daty premiery. Według osób związanych z HBO The Nevers zadebiutuje latem 2021 roku.

W 2018 roku serial otrzymał od razu zamówienie na pełny sezon. Zdjęcia do niego rozpoczęły się latem 2019 roku, jednak w tym roku przerwane zostały przez szalejącą pandemię.

Oficjalnie nie podano powodów dla których Whedon zrezygnował z pracy nad serialem. Jednak jak uważa Ray Fisher, aktor z filmu Liga sprawiedliwości, ta decyzja związana może być ze śledztwem prowadzonym przez WarnerMedia w sprawie toksycznej pracy na planie wspomnianego filmu, którego Whedon był współreżyserem.

Główną bohaterką serialu jest kobieta Amalia True, w tej roli Laura Donnelly, która wcieli się w przywódczynię grupy wiktoriańskich kobiet, posiadających niezwykłe moce. Będą one walczyć z nieustępliwymi wrogami i muszą wykonać misję mogącą zmienić świat.

W pozostałej obsadzie znajdują się Olivia Williams, James Norton, Tom Riley, Ann Skelly, Ben Chaplin, Pip Torrens, Zackary Momoh, Amy Manson, Nick Frost, Rochelle Neil, Eleanor Tomlinson i Denis O’Hare.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Powieść Szadź Brejdyganta zostanie zekranizowana!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.