Kozacka miłość – na TVP2 zmierza nowa rosyjska produkcja

}

Data: 27 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Już od poniedziałku, tj. 30 listopada 2020 roku na antenie TVP2 będziemy mogli śledzić losy bohaterów rosyjsko-ukraińskiego kostiumowego melodramatu Kozacka miłość. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45.

Po wielkim sukcesie serialu Zniewolona władze TVP ponownie stawiają na serial zza wschodniej granicy. Akcja Kozackiej miłości rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. Poznamy historię miłości, która pokona wszelkie przeciwności losu. Marysia Sotnyk to młoda i piękna dziewczyna, dorastająca w rodzinie bogatego Kozaka. Z wypadku ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin. Marysia zakochuje się w nim, jednak on kocha Alenę, z która planuje potajemny ślub. Uciekł z nią na rodzinną wieś Marysi, gdy rodzice Aleny nakazali jej wyjść za mąż za bogatego kupca. Młodzi kochankowie muszą znosić separację, oszustwo i rozłąkę z bliskimi. Pojawiając się na nowej wsi Stepan przedstawia Alenę jako swoją siostrę, los jednak pokrzyżuje ich plany.

W serialu występują m.in. Zoryana Marchenko, Viecheslava Drobinkova, Ekaterina Olkina, Dmitrij Nazarov i Aleksander Mokhov, który również reżyseruje. Kozacka miłość liczy 270 odcinków.

000ardwtrrjfg323 c122 f4

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Guillermo del Toro stworzy serial z Netflixem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.