Powieść Szadź Brejdyganta zostanie zekranizowana!

25 października 2019 | Newsy

TVN wyprodukuje serial, który oparty będzie na powieści Szadź Igora Brejdyganta. To kryminał wydany w 2017 roku.

Premiera siedmioodcinkowego serialu zaplanowana jest na wiosnę 2020 roku. Produkcja najpierw pojawi się w serwisie player.pl, a jesienią trafi na antenę TVN.

Główną bohaterką powieści jest komisarz Agnieszka Polkowska, kobieta znana z ostrego języka i bardziej inteligentka od swoich kolegów po fachu, która ściga wyzutego z uczuć seryjnego mordercę. Sama również skrywa swoje małe tajemnice, które powracają do niej w najmniej oczekiwanym momencie.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Dublin Murders – nowy kryminał od Starz, zobaczcie teaser!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy