The Nevers – HBO prezentuje nowy serial sci fi

3 lutego 2021 | Newsy

HBO opublikowało oficjalną zapowiedź swojego nowego serialu dramatycznego wzbogaconego o nadnaturalne wątki. Nosi on tytuł The Nevers.

Główną bohaterką serialu jest kobieta Amalia True, w tej roli Laura Donnelly, która wcieli się w przywódczynię grupy wiktoriańskich kobiet, posiadających niezwykłe moce. Będą one walczyć z nieustępliwymi wrogami i muszą wykonać misję mogącą zmienić świat.

W pozostałej obsadzie znajdują się Olivia Williams, James Norton, Tom Riley, Ann Skelly, Ben Chaplin, Pip Torrens, Zackary Momoh, Amy Manson, Nick Frost, Rochelle Neil, Eleanor Tomlinson i Denis O’Hare.

Produkcja dostępna będzie na antenie HBO i na platformie HBO Max. Jej premiera zaplanowana jest na kwiecień 2021 roku. Serial składa się z sześciu odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Aktor Justice Smith powraca na mały ekran w serialu 'Generation' od HBO Max!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy