Przeczytano:

Peacemaker – powiększa się obsada serialowego spin-offu Legionu samobójców

03 02 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

James Gunn pracuje dla HBO Max nad nowym serialowym projektem. Nosi on tytuł Peacemaker i jest spin-offem filmu Legion samobójców: The Suicide Squad. Obecnie reżyser pomimo rozpoczęcia już zdjęć, jeszcze kompletuje obsadę, która właśnie powiększyła się o dwa nowe nazwiska.

Swoje angaże otrzymali Elizabeth Faith Ludlow i Rizwan Manji. Wcielą się odpowiednio w postacie o imieniu Keeya i Jamil.

Dołączyli oni do już wcześniej znanej obsady, w skład której wchodzą John Cena jako Peacemaker, Danielle Brooks, Robert Patrick, Chris Conrad, Steve Agee jako John Economos i Jennifer Holland jako Emilia Harcourt.

Serial opowie o tytułowym złoczyńcy, który aby osiągnąć swój cel nie cofnie się przed niczym, nie ważne ile ludzi będzie musiało zginąć.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również