The Mandalorian i The Walking Dead zakończyły produkcję!

}

Data: 1 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Ekipa i obsada The Mandalorian ukończyła już prace na planie trzeciego sezonu. Zakończyły się też prace nad finałowym 11. sezonem The Walking Dead.

Informację o ukończeniu produkcji trzeciego sezonu serialu ze świata Gwiezdnych wojen podał Carl Weathers, reżyser i odtwórca roli Greefa Karga. Prace trwały około pół roku. Ekipa weszła na plan w październiku. Premiera nowych epizodów Mandaloriana planowana jest na przełom października i listopada tego roku.

Z kolei AMC ogłosiło, że w Gruzji dobiegły prace na planie finałowego sezonu hitowego serialu The Walking Dead. Serial kręcony był od 2010 roku.

Showrunnerka finałowych odcinków Angela Kang opublikowała w mediach społecznościowych wpis potwierdzający, iż na planie The Walking Dead padł ostatni klaps.

11. sezon składa się z trzech części po osiem odcinków. Pierwsza część wyemitowana została w ubiegłym roku. Druga rozpoczęła swoją emisję w lutym tego roku, a trzecia część wydana ma zostać jesienią.

Serial The Walking Dead dał początek całemu post-apokaliptycznemu uniwersum. W emisji jest Fear the Walking Dead i The Walking Dead: Nowy świat, a planach jest antologiczna seria Tales of the Walking Dead, The Isle of The Dead o losach Maggie i Negana i seria o Daryl i Carol.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Przepis na seriale sensacyjne z lat 80. i 90.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.