Black Bird – pierwsze zdjęcia z miniserialu Apple TV+

}

Data: 1 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ opublikowało dwa pierwsze oficjalne zdjęcia z limitowanego serialu dramatycznego Black Bird.

Poniższe fotografie dają nam pierwsze spojrzenie na Tarona Egertona jako Jimmy’ego Keene’a i Paula Waltera Hausera jako seryjnego mordercę Larry’ego Halla.

black bird 2
black bird 1

Fabuła Black Bird opiera się na pamiętnikach Jamesa Keene’a i Hillela Levina. To trzymający w napięciu dramat, opowiadający o skazanym dilerze narkotyków, któremu powierzono zadanie zaprzyjaźnienia się z seryjnym mordercą i zmuszenia go do wyznania miejsca pobytu jego ofiar.

Jimmy Keene to utalentowany futbolista, syn policjanta i handlarz narkotyków, za co otrzymuje karę 10 lat więzienia, w ośrodku w którym panuje minimalny rygor. Otrzymuje jednak wybór. Może wstąpić do więzenia o zasotrzonym rygorze dla najgorszych kryminalistów i zaprzyjaźnić się z seryjnym mordercą albo odsiedzieć cały wyrok bez możliwośco warunkowego zwolnienia. Keene wybiera pierwsze rozwiązanie. Musi od mordercy wymusić przyznanie się do winy i podanie miejsca pochówku jego ofiar. Tylko czy mężczyzna ten mówi prawdę? A może to jego kolejna kłamliwa opowieść?

Twórcą serialu jest Dennis Lehane. W obsadzie oprócz wyżej wspomnianych są także Sepideh Moafi, Greg Kinnear i Ray Liotta.

Produkcja ta zadebiutuje 8 lipca wraz z dwoma pierwszymi odcinkami. Potem w każdym piątek debiutować będzie kolejny, jeden epizod.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Slow Horses – zwiastun szpiegowskiego thrillera od Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.