Bajarz – powstanie nowa wersja serialu!

}

Data: 21 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Jim Henson postanowił odświeżyć swój antologiczny serial z lat 80. i wraz ze studiem Fremantle i Neilem Gaimanem, scenarzystą i producentem telewizyjnym pracują nad jego nową wersją.

Henson stworzył serial, dzięki swojej córce, która bardzo interesowała się folklorem i mitologią. Zainspirowany tym postanowił zgłębić temat i na nowo opowiedzieć europejskie ludowe opowieści. Każdy z odcinków przedstawiał zupełnie nową historię opowiadaną przez tajemniczego bajarza.

Nowa wersja również stworzy mistyczny świat, który połączy różne bajki i legendy, jednak jej forma stworzona zostanie pod współczesnego widza. Jak mówi Gaiman dowiemy się wreszcie rzeczy, których nawet nie wiedzieliśmy, że nie wiemy, a szczególnie tego kim lub czym jest narrator i dlaczego opowiada te historie. Funkcję producenta wykonawczego wraz z Gaimanem będzie pełnić córka Hensona, Lisa Henson.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun anime Uncle from Another World - premiera w lipcu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.