bajarz

Bajarz – powstanie nowa wersja serialu!

21 lutego 2019 | Newsy

Jim Henson postanowił odświeżyć swój antologiczny serial z lat 80. i wraz ze studiem Fremantle i Neilem Gaimanem, scenarzystą i producentem telewizyjnym pracują nad jego nową wersją.

Henson stworzył serial, dzięki swojej córce, która bardzo interesowała się folklorem i mitologią. Zainspirowany tym postanowił zgłębić temat i na nowo opowiedzieć europejskie ludowe opowieści. Każdy z odcinków przedstawiał zupełnie nową historię opowiadaną przez tajemniczego bajarza.

Nowa wersja również stworzy mistyczny świat, który połączy różne bajki i legendy, jednak jej forma stworzona zostanie pod współczesnego widza. Jak mówi Gaiman dowiemy się wreszcie rzeczy, których nawet nie wiedzieliśmy, że nie wiemy, a szczególnie tego kim lub czym jest narrator i dlaczego opowiada te historie. Funkcję producenta wykonawczego wraz z Gaimanem będzie pełnić córka Hensona, Lisa Henson.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Crown sezon 3. - nowy zwiastun od Netflixa!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram