The Lost Symbol – Peacock ogłasza datę premiery

}

Data: 3 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Peacock ogłosiła datę premiery serialu The Lost Symbol, który to opiera się na bestsellerowej powieści Dana Browna – Zaginiony symbol. Poznamy w nim losy młodego Roberta Langdona.

Peacock podał datę w formie ciekawej układanki, którą należało rozszyfrować, aby ją poznać.

A tu nowa zapowiedź

Produkcja ta jest prequelem filmowego przeboju Kod Da Vinci. Serial skupi się na latach młodości znanego specjalisty od symboli. Peter Solomon, przyjaciel Langdona, zaprasza go do Waszyngtonu w celu wygłoszenia wykładu dla zebranych na Kapitolu. Jednak po przybyciu na miejsce Langdon odkrywa, że Solomon został porwany, a on sam wpada w zastawioną pułapkę. Dochodząc do prawdy odkryje przerażający spisek.

W młodego Langdona wciela się Ashley Zukerman. Oprócz niego w obsadzie znajdują się takża Valorie Curry, Sumalee Montano, Rick Gonzalez, Eddie Izzard i Beau Knapp. Za scenariusz i produkcję odpowiadają Dan Dworkin i Jay Beattie.

Premiera serialu The Lost Symbol już 16 września 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Schooled, Grand Hotel i The Kids Are Alright - poznaj nowości jesiennej ramówki ABC

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.