Przeczytano:

Nadchodzi 2. sezon Feel Good – zobaczcie zwiastun!

19 05 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma Netflix opublikowała oficjalny zwiastun drugiego i zarazem ostatniego sezonu serialu Feel Good. W rolach głównych powracają Mae Martin i Charlotte Ritchie.

Główną bohaterką serialu jest stand-uperka Mae Martin, która lawiruje między nowym, skomplikowanym związkiem ze swoją dziewczyną George, która niedawno była jeszcze hetero, a wyzwaniami dopiero co osiągniętej trzeźwości.

Feel Good to głęboko osobista, mroczna, ale i uroczo zabawna opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy poruszają się po współczesnym krajobrazie miłości, uzależniania i seksualności próbując stworzyć znaczący i trwały związek. Fabuła serialu opiera się na prawdziwych doświadczeniach twórczyni serialu i aktorki – Mae Martin.

W drugim sezonie Mae postara się pogodzić ze swoją przeszłością, a George zechce na nowo odnaleźć siebie. Zerknijcie na plakat i pierwsze zdjęcia z serialu.

feelgood1

Premiera nowych epizodów już 4 czerwca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również