w

The Expanse sezon 4. – zobaczcie zapowiedź! Będzie także kontynuacja!

the expanse poster
screenrant

The Expanse to serial science fiction uratowany przez Amazona. Dopiero 13. grudnia zadebiutuje jego czwarta odsłona, jednakże platforma jest tak pewna sukcesu, że już teraz zdecydowała o zamówieniu kolejnego sezonu.

Serial ten to oryginalna produkcja stacji Syfy, która w zeszły roku po trzech sezonach go skasowała. The Expanse jest adaptacją bestsellera Daniela Abrahama i Ty’a Francka, którzy tworzą pod wspólnym pseudonimem James S.A. Corev.

Akcja serialu rozgrywa się w dalekiej przyszłości w w Układzie Słonecznym, który ludzkość skolonizowała. Jednak na skutek różnych wydarzeń i odkrycia potężnej intrygi Układowi Słonecznemu grozi wojna, bowiem trzy nacje zamieszkujące Ziemię, Marsa i Pas Asteroid już od dawna są na jej skraju.

Poniższa zapowiedź przybliża nam trochę nadchodzący sezon, w którym załoga Rocinante wyruszy na zbadanie nowo odkrytych światów, w których znajdują się planety podobne Ziemi. Sezon trzeci zakończył się otwarciem tunelu czasoprzestrzennego, który umożliwił ludziom dostęp do tysięcy planet w galaktyce i ucieczkę przed kurczącymi się zasobami Układu Słonecznego.

Wszystkie dotychczasowe trzy sezony dostępne są na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

carnival row 2 150x150

Carnival Row – zobaczcie nowy teaser!

tom clancys jack ryan 150x150

Jack Ryan sezon 2. – zobaczcie nową zapowiedź i plakat!