The Expanse sezon 4. – zobaczcie zapowiedź! Będzie także kontynuacja!

29 lipca 2019 | Newsy

The Expanse to serial science fiction uratowany przez Amazona. Dopiero 13. grudnia zadebiutuje jego czwarta odsłona, jednakże platforma jest tak pewna sukcesu, że już teraz zdecydowała o zamówieniu kolejnego sezonu.

Serial ten to oryginalna produkcja stacji Syfy, która w zeszły roku po trzech sezonach go skasowała. The Expanse jest adaptacją bestsellera Daniela Abrahama i Ty’a Francka, którzy tworzą pod wspólnym pseudonimem James S.A. Corev.

Akcja serialu rozgrywa się w dalekiej przyszłości w w Układzie Słonecznym, który ludzkość skolonizowała. Jednak na skutek różnych wydarzeń i odkrycia potężnej intrygi Układowi Słonecznemu grozi wojna, bowiem trzy nacje zamieszkujące Ziemię, Marsa i Pas Asteroid już od dawna są na jej skraju.

Poniższa zapowiedź przybliża nam trochę nadchodzący sezon, w którym załoga Rocinante wyruszy na zbadanie nowo odkrytych światów, w których znajdują się planety podobne Ziemi. Sezon trzeci zakończył się otwarciem tunelu czasoprzestrzennego, który umożliwił ludziom dostęp do tysięcy planet w galaktyce i ucieczkę przed kurczącymi się zasobami Układu Słonecznego.

Wszystkie dotychczasowe trzy sezony dostępne są na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Chirurdzy - zdjęcia i informacje z finałowego odcinka

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy