w

Chirurdzy – zdjęcia i informacje z finałowego odcinka

greys anatomy season 14 episode 24 jessica capshaw sarah drew sofia

Zdjęcia z finałowego odcinka Chirurgów “All of Me” sugerują, że finał będzie pełen pożegnań, jednak nie takich jak mogliśmy się spodziewać, otóż April na zdjęciach wygląda na całą i zdrową.

[Spoilery]

Widzowie, którzy oglądali już poprzednie odcinki, wiedzą, że Arizona wraz z córką, przeprowadza się do byłej żony Callie do Nowego Jorku. Zamierza tam stworzyć Robbins-Herman Center dla Zdrowia Kobiet, który założy z jej byłą mentorką – Nicole.

Jak odejdzie April, tego jeszcze nie wiadomo, jednak możliwe, że sytuacja sprowadzi się do jej odnowionego romansu z Matthew – byłym narzeczonym.

Na zdjęciach można oprócz utęsknionych spojrzeń i weselnych kwiatów dojrzeć również zakrwawiony dywan, który jest czyszczony przez katering? Co się stało? Tego dowiemy się już wkrótce.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Syrena

Syrena – 2 sezon serialu został zatwierdzony

aragorn

Spin-off Władcy Pierścieni – młody Aragorn głównym bohaterem