Chirurdzy – zdjęcia i informacje z finałowego odcinka

}

Data: 17 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Zdjęcia z finałowego odcinka Chirurgów “All of Me” sugerują, że finał będzie pełen pożegnań, jednak nie takich jak mogliśmy się spodziewać, otóż April na zdjęciach wygląda na całą i zdrową.

[Spoilery]

Widzowie, którzy oglądali już poprzednie odcinki, wiedzą, że Arizona wraz z córką, przeprowadza się do byłej żony Callie do Nowego Jorku. Zamierza tam stworzyć Robbins-Herman Center dla Zdrowia Kobiet, który założy z jej byłą mentorką – Nicole.

Jak odejdzie April, tego jeszcze nie wiadomo, jednak możliwe, że sytuacja sprowadzi się do jej odnowionego romansu z Matthew – byłym narzeczonym.

Na zdjęciach można oprócz utęsknionych spojrzeń i weselnych kwiatów dojrzeć również zakrwawiony dywan, który jest czyszczony przez katering? Co się stało? Tego dowiemy się już wkrótce.

ZOBACZ TEŻ  Selena – pierwsza zapowiedź od Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.