The Expanse sezon 4. – nowy plakat promujący serię!

}

Data: 2 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Do premiery 4. sezonu serialu The Expanse zostało jeszcze trochę czasu, ale Amazon już rozpoczyna jego promocję. W sieci pojawił się właśnie nowy plakat. Zerknijcie poniżej i dajcie znać jak Wam się podoba?

The Expanse to oryginalny serial science-fiction od Syfy, który to stacja anulowała po trzech sezonach. Uratowała go platforma Amazon. W nowym sezonie ujrzymy jak załoga Rocinante wyrusza na misję, której celem jest zbadanie nowych światów, bowiem poprzez odkrycie tunelu czasoprzestrzennego ludzkość otrzymała dostęp do tysięcy nowych planet, a wśród nich są również planety podobne Ziemi. Odkrycie to zaognia już istniejący konflikt pomiędzy mieszkańcami Ziemi, Marsa, a Pasa Asteroid. 

expanse season 4
amazon

Serial ten jest adaptacją bestsellera Daniela Abrahama i Ty’a Francka, którzy tworzą pod wspólnym pseudonimem James S.A. Corey. Do jej obsady należą m.in. Steven Strait, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper, Cas Anvar, Wes Chatham i Frankie Adams. W tym sezonie dołączą do nich Rosa Gilmore, Keon Alexander, Jess Salgueiro i Burn Gorman.

The Expanse uznawany jest za najlepszy serial w swojej kategorii spośród obecnie emitowanych. Czy nowi włodarze produkcji poradzą sobie i utrzymają jego jakość? Tego dowiemy się już niebawem.

Premiera 4. sezonu serialu już 13 grudnia na platformie Amazon Prime Video. Składał się on będzie z 10 odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Mare of Easttown – Kate Winslet na pierwszym zwiastunie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.