w

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – oto mamy dwóch Supermanów!

1530 crisis splash
uniwersumdccomics

Parę dni temu świat obiegła fotka Brandona Routha w stroju Supermana, w którym wystąpi w oczekiwanym przez fanów crossoverze Arrovwerse, a teraz na jednym zdjęciu mamy aż dwóch tych superbohaterów!

Routh na swoim Instagramie opublikował fotografię przedstawiającą jego i Tylera Hoechlina. Oboje w nadchodzącym crossoverze wcielą się w postać Supermana. Będzie jeszcze trzeci aktor, który go zagra, to Tom Welling. Każdy z nich ukaże nam tego bohatera w innym przedziale czasowym.

View this post on Instagram

#DoubleVision—the new #Superman ability! ? Grateful to share the #Arrowverse as #Superman for a short time with the charming & gracious @tylerhoechlin! I never really thought I’d get to meet #Superman in person… Gotta say, it’s all it’s cracked up to be! ??? #crisisoninfiniteearths @dccomics @thecw @warnerbrostv #SupermanTeamUp ?: @redheadtattoos

A post shared by Brandon Routh (@brandonjrouth) on

Premiera serii 8 grudnia na The CW. Crossover rozpocznie się od serialu Supergirl. W dwóch kolejnych dniach przejdzie do Batwoman i The Flash, a po przerwie 14 stycznia powróci w Arrow i DC Legends of Tomorrow.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ins 101 unit 01372r

Insatiable sezon 2. – jest zapowiedź nowych odcinków tej czarnej komedii od Netflixa!

nup 179022 0954

The Expanse sezon 4. – nowy plakat promujący serię!