The Expanse

The Expanse – serial dostanie drugą szansę od Amazona

28 maja 2018 | Newsy

The Expanse, serial, który posiada wiele fanów a został anulowany, dostał drugą szansę i został przejęty – jak zapowiadano – przez Amazon Studios.

Komunikat o przejęciu serialu wystosował Jeff Bezos w National Space Society’s International Space Development Conference w Los Angeles w piątkowy wieczór.

Możemy więc oczekiwać, że w przyszłości The Expanse pojawi się na Amazon Prime, co możliwe, że wyklucza jego zaistnienie na Netflixie. Miejmy nadzieję, że do tego czasu Amazon wejdzie już całkiem na polski rynek i będziemy mogli się cieszyć serialem z napisami, bądź lektorem.

 

ZOBACZ TEŻ  The Expanse sezon 4. - nowy plakat promujący serię!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!