The Essex Serpent – Claire Danes zastępuje Keirę Knightley w głównej roli

12 lutego 2021 | Newsy

Keria Knightley, aktorka znana z serii Piraci z Karaibów miała wystąpić w głównej roli w serialu The Essex Serpent będącym ekranizacją powieści Sarah Perry. Zrezygnowała jednak z roli ze względów rodzinnych. Obawia się bowiem trwającej pandemii i problemu opieki nad dziećmi.

Wyłoniono już aktorkę, która ją zastąpi. To Claire Danes, znana m.in. z serialu Homeland. Wcieli się ona w Corę, wdowę, która wraz z synem przenosi się z wiktoriańskiego Londynu do małej wioski Aldwinter w Essex. Tam odkrywa legendę o mitycznych wężu, który podobno powrócił na ten obszar. Zaintrygowana tym kobieta wyrusza na jego poszukiwania.

Produkcja powstaje dla Apple TV+. Za jej reżyserię odpowie Clio Barnard, a scenariusz pisze Anna Symon.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wąż z Essex zostanie zaadaptowany na serial! Keira Knightley gwiazdą produkcji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram