Kraina Lovecrafta doczeka się 2. sezonu?

}

Data: 15 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Od premiery serialu HBO Kraina Lovecrafta minęło już prawie pół roku, a nic nie słychać o tym, aby włodarze stacji mieli podjąć decyzję o kontynuacji tej produkcji. Nadziei nie tracą jednak twórcy serialu, którzy już rozpoczęli pracę nad scenariuszami do drugiego sezonu.

Nadzieję na kontynuację wyraża także szef HBO Casey Bloys. Obecnie showrunnerka Misha Green wraz ze swoim zespołem scenarzystów pracują nad pomysłem na drugi sezon. Pierwszy opierał się na książce Matta Ruffa, a scenariusz na drugi musi zostać już wymyślony. Zapewne jeśli Green przedstawi odpowiednio dobrą historię do przedstawienia w kontynuacji to HBO zastanowi się nad dalszym ciągiem Krainy Lovecrafta.

Produkcja śledzi losy Atticusa Freemana (Jonathan Majors), który wraz ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa Letitią (Jurnee Smollett-Bell) oraz wujem George’m (Courtney B. Vance) wyrusza z Chicago w podróż przez Amerykę lat 50-tych, aby odnaleźć zaginionego ojca (Michael Kenneth Williams). Ich wyprawa szybko przeradza się w walkę o przetrwanie, podczas której bohaterowie będą musieli zmierzyć się nie tylko z rasistowskim terrorem białej Ameryki, ale także przerażającymi potworami rodem z powieści Lovecrafta.

Chcielibyście, aby powstał drugi sezon tego serialu?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  48h. Zaginieni – nowy kryminalny serial już jesienią na antenie Nowa TV

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.