The Crown sezon 5. – Senan West wcieli się w księcia Williama

}

Data: 19 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Pomimo, iż zdjęcia do piątego sezonu serialu The Crown, opowiadającego o brytyjskiej rodzinie królewskiej są już w toku, to nadal nie było wiadomo kto wcieli się w księcia Williama. Castingi jednak już się zakończyły i rolę księcia otrzymał Senan West.

To syn Dominica Westa, który w serialu wcieli się w ojca Williama, księcia Karola. Według informacji zaczerpniętych z zagranicznych źródeł, Senan przeszedł normalny proces castingowy. W roli księcia Williama Senana zobaczymy w finałowych odcinkach piątego sezonu.

bez tytulu 7
fot. Instagram

Książe William miał zaledwie 15 lat, gdy jego matka – księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym. W kobietę wciela się Elizabeth Debicki, która przejęła tę rolę po Emmie Corrin. W roli Dodiego Al-Fayeda, mężczyzny który zginął razem z księżną zobaczymy Khalida Abdalla.

Jak na razie Netflix nie potwierdził jeszcze ani nie zaprzeczył co do ukazania w serialu sceny tragicznego wypadku. Wiadomo jednak, że produkcja ukaże nam wydarzenia jakie do niego doprowadziły i to co działo się po nim.

Premiera 5. sezonu The Crown zaplanowana jest na listopad 2022 roku.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Hawkeye z nowym telewizyjnym spotem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.