Evan Peters jako seryjny morderca w serialu Netflixa od Murphy’ego

}

Data: 25 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Ryan Murphy, który obecnie pracuje nad 10. sezonem antologii grozy American Horror Story, nie osiada na laurach i już w zanadrzu ma kolejny projekt. To limitowany serial tworzony dla Netflixa, który opowie o seryjnym mordercy, kanibalu Jeffrey’u Dahmerze. Wybrano już aktora, który wcieli się w głównego bohatera, to Evan Peters.

Produkcja nosić ma tytuł Monster: The Jeffrey Dahmer Story. Netflix złożył zamówienie na 10 odcinków, które obejmą lata 60, 70 i 80, aż do początku lat 90, kiedy to Dahmer został aresztowany.

Serial opowiadany ma być oczami ofiar i ukazać ma niekompetencje organów ścigania oraz podejście policjantów do białych, któzy traktowani są lepiej niż afroamerykani. Dahmer był wielokrotnie sądzony przy okazji drobnych przestępst, jednak zawsze traktowano go wyjątkowo ulgowo.

Dahmer to jeden z najbrutalniejszych seryjnych morderców USA. Był nekrofilem, kanibalem, gwałcicielem i mordercą. W jego mieszkaniu znaleziono zdjęcia rozczłonkowanych ciał, a w kuchni pełno ludzkich części ciała.

W obsadzie serialu znajdują się także Niecy Nash, Penelope Ann Miller, Shaun J. Brown i Colin Ford oraz Richard Jenkins. Nash wcieli się w Glendę Cleveland, sąsiadkę Dahmera, która wielokrotnie dzwoniła na policję w sprawie dziwnego zachowania jego sąsiada. Miller i Jenkins wcielą się w rodziców Dahmera.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Book of Boba Fett – Temuera Morrison o serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.