The Big Bang Theory – rzut okiem na pierwszy odcinek nowego sezonu

20 września 2018 | Newsy

j

W sieci pojawił się fragment pierwszego odcinka zbliżającego się 12. sezonu The Big Bang Theory.

Czego możemy spodziewać się po finałowych odcinkach serialu? Na prezentowanym wideo powracają rodzice bohaterów, wiele też wskazuje na to, że silny nacisk położony będzie na związek Penny i Leonarda. Dokąd zmierzają? Dowiemy się po 24 września, kiedy to The Big Bang Theory wraca na anteny.

Źródło: Cinemablend

ZOBACZ TEŻ  Wieści z The Big Bang Theory - spoilery na temat ślubu Sheldona i Amy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram