w

Disney oraz Marvel szykują seriale z bohaterami Avengers

loki

Disney ma zamiar w przyszłym roku uruchomić swój własny serwis streamingowy pokroju Netflixa. Wiadomo, że trwają prace nad serialem umiejscowionym w świecie Gwiezdnych wojen. Teraz ujawniono, że powstaną także seriale z bohaterami Marvela!

Wśród postaci, które otrzymają własne show wymienia się Lokiego oraz Scarlet Witch. Źródła potwierdzają, że w główne role wcielą się aktorzy znani z dużego ekranu – Elizabeth Olsen oraz Tom Hiddleston. Będzie to zatem prawdziwa gratka dla fanów tych dwojga.

Daty premier nie zostały jeszcze ustalone, wiadomo, że powstać ma kilka różnych seriali, które mają budżetem konkurować z filmami kinowymi. Disney planuje, że każdy show będzie liczył od 6 do 8 odcinków. Również inni bohaterowie znani z udziału w Avengers mają dostać swoje 5 minut, ale podobno nie mamy spodziewać się serialu o Iron Manie czy Kapitanie Ameryka.

loki scarlet witch marvel disney streaming 1134611 1280x0

Avatar

Napisane przez Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

serialowy.pl castle rock recenzja

Castle Rock – recenzja 1. sezonu – Nie „gdzie?”, lecz „dlaczego?”

biura serialowych szefów

Poznaj szefa swego po gabinecie jego – zestawienie serialowych biur i ich właścicieli