The Afterparty – zwiastun nowego serialu Apple TV+

}

Data: 15 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ poszerza listę oryginalnych produkcji. Najnowszym projektem jest komediowo-kryminalny serial The Afterparty, który poprowadzi Tiffany Haddish.

Fabuła serialu opowie o pewnym zagadkowym morderstwie, do którego doszło podczas licealnego zjazdu. Zginął Dave Franco. Sprawę prowadzi Tiffany Haddish, która daje uczestinkom imprezy szansę na opowiedzenie swojej wersji.

Każdy z odcinków przybliży nam wydarzenia tej nocy, ale z perspektywy innej postaci. Skutkować to będzie niepowtarzalnym stylem wizualnym i zmieniającym się gatunkiem pasującym do osobowości narratora.

Za serial odpowiada Chris Miller, który jest jego pomysłodawcą, reżyserem i showrunnerem. W obsadzie produkcji znajdują się Tiffany Haddish, Sam Richardson, Zoë Chao, Ben Schwartz, Ike Barinholtz, Ilana Glazer, Jamie Demetriou, Dave Franco i John Early.

Premiera serialu 28 stycznia 2022 roku. Najpierw zadebiutują 3 pierwsze odcinki, kolejne będą pojawiać się co tydzień. The Afterparty składa się z 8 epizodów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Mindhunter sezon 2. - sprawdźcie nową zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.