Disney realizuje nowego Zorro

}

Data: 15 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Firma Disney Branded Television, która nadzoruje treści powstające dla Disney+ i telewizji Disney’a pracuje nad nową wersją serialu Zorro emitowanego na przełomie lat 50. i 60. ubiegłego wieku.

Projekt jest na etapie kompletowania obsady. W Don Diego de la Vegę wcieli się Wilmer Valderrama. Obecnie jest on jedyną osobą na liście płac. Ani scenarzysta ani reżyser nie zostali jeszcze przydzieleni do projektu.

W kultowym serialu Zorro w zamaskowanego jeźdźca chroniącego mieszkańców hiszpańskiej Kalifornii wcielał się Guy Williams. Brawurowo sportretował on de la Vegę, czym postawił przed swoim następcą wysoką poprzeczkę.

Serial powstający dla Disney rozgrywać ma się w Pueblo de Los Angeles. Opowiedziana historia zostanie ukazana w stylu wspołczesnej telenoweli. Nie wiadomo na razie gdzie trafi projekt, czy do telewizji czy na platformę.

Vaderrama oprócz wcielenia się w głównego bohatera został także producentem wykonawczym. Oprócz niego funkcję ta pełni też Gary Marsh, był dyrektor Disney Branded Television.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Już nie żyjesz sezon 3. finałowym!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.