6. sezon Riverdale wprowadza nową postać – to Percival Pickens

}

Data: 15 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Obecnie trwa emisja szóstego sezonu serialu Riverdale. Dzisiaj debiutuje 5 odcinek. Jak donoszą zagraniczne media w kolejnych czeka na nas nie lada niespodzianka. Do głównej obsady serialu dołączy nowa postać – to Percival Pickens.

W Pickensa wcieli się Chris O’Shea. Mężczyzna ten to nowy mieszkaniec Riverdale, niezwykle czarujący, ale również bardzo dobry manipulant i niebezpieczny człowiek. Wchodzi w konflikt z głównymi bohatera, a zwłaszcza z Archie. Jest on potomkiem jednego z ojców założycieli Riverdale i przybył do miasta, aby wcielić w życie swój mroczny plan,w realizacji którego jest bezwzględny. Chce zamienić Riverdale w swego rodzaju 'utopię’.

Riverdale to serial The CW. Jego fabuła opiera się na postaciach z Archie Comics. Serial opowiada o losach Archiego i jego przyjaciół, którzy zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają wplątani także w mroczną tajemnicę miasteczka w którym mieszkają.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Utopia – nowa wersja serialu, Sasha Lane w głównej roli!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.