The Act – zwiastun nowej antologii od Hulu

}

Data: 5 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Na dwa tygodnie przed premierą Hulu wydało zwiastun promujący nową serie kryminalnej antologii The Act z Patricią Arquette i Joey King w rolach głównych.

Pierwszy sezon opowie historię Gypsy Blanchard, młodej dziewczyny, która pragnie wyzwolić się od toksycznej relacji jaka łączy ją z jej matką. Cała historia oparta jest na faktach i wydarzyła się niecałe 4 lata temu w Luizjanie, kiedy to Dee Dee Blanchard, matkę rzekomo upośledzonej i poważnie chorej Gypsy znaleziono martwą w jej domu. Jak się potem okazało Dee Dee wmawiała córce choroby i znęcała się nad nią, a wymyślone choroby służyły czerpaniu korzyści finansowych.

Premiera dwóch pierwszych odcinków The Act odbędzie się już 20 marca na Hulu, a kolejne sześć odcinków będzie pojawiać się co środę. W Polsce seria dostępna będzie w HBO GO.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale na faktach - 18 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.