w

The Act – zwiastun nowej antologii od Hulu

the act image 2 600x400
collider

Na dwa tygodnie przed premierą Hulu wydało zwiastun promujący nową serie kryminalnej antologii The Act z Patricią Arquette i Joey King w rolach głównych.

Pierwszy sezon opowie historię Gypsy Blanchard, młodej dziewczyny, która pragnie wyzwolić się od toksycznej relacji jaka łączy ją z jej matką. Cała historia oparta jest na faktach i wydarzyła się niecałe 4 lata temu w Luizjanie, kiedy to Dee Dee Blanchard, matkę rzekomo upośledzonej i poważnie chorej Gypsy znaleziono martwą w jej domu. Jak się potem okazało Dee Dee wmawiała córce choroby i znęcała się nad nią, a wymyślone choroby służyły czerpaniu korzyści finansowych.

Premiera dwóch pierwszych odcinków The Act odbędzie się już 20 marca na Hulu, a kolejne sześć odcinków będzie pojawiać się co środę. W Polsce seria dostępna będzie w HBO GO.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

v4rvmf1w 400x400 8617430350 150x150

Pretty Little Liars: The Perfectionists – nowy zwiastun produkcji!

gra o tron 150x150

Gra o tron sezon 8. – mamy nowe zdjęcia z planu i kilka ciekawostek