Pretty Little Liars: The Perfectionists – nowy zwiastun produkcji!

}

Data: 5 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Pretty Little Liars: The Perfectionists to spin-off serial popularnego serialu Słodkie kłamstewka. Właśnie za pośrednictwem stacji Freeform zadebiutował nowy zwiastun produkcji, której premiera odbędzie się już 20 marca.

W rolach głównych występują Sasha Pieterse, Janel Parrish, Sofia Carson, Sydney Park, Eli Brown, Kelly Rutherford oraz Hayley Erin. Spin-off powstaje na podstawie książki autorstwa Sary Shepard o tym samym tytule. Składa się z 10. odcinków.

Fabuła produkcji kręci się wokół grupy przyjaciół z Beacon Heights, które uważane jest za miasto idealne, a każdy z uczniów college’u ma wielkie ambicje. Wszystko się zmienia po pierwszym w mieście morderstwie. Wtedy to każdy perfekcjonista zaczyna kłamać, tworzyć alibi i ukrywać się za kłamstwami.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  CBS rezygnuje ze Strefy mroku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.