w

Pretty Little Liars: The Perfectionists – nowy zwiastun produkcji!

v4rvmf1w 400x400 8617430350

Pretty Little Liars: The Perfectionists to spin-off serial popularnego serialu Słodkie kłamstewka. Właśnie za pośrednictwem stacji Freeform zadebiutował nowy zwiastun produkcji, której premiera odbędzie się już 20 marca.

W rolach głównych występują Sasha Pieterse, Janel Parrish, Sofia Carson, Sydney Park, Eli Brown, Kelly Rutherford oraz Hayley Erin. Spin-off powstaje na podstawie książki autorstwa Sary Shepard o tym samym tytule. Składa się z 10. odcinków.

Fabuła produkcji kręci się wokół grupy przyjaciół z Beacon Heights, które uważane jest za miasto idealne, a każdy z uczniów college’u ma wielkie ambicje. Wszystko się zmienia po pierwszym w mieście morderstwie. Wtedy to każdy perfekcjonista zaczyna kłamać, tworzyć alibi i ukrywać się za kłamstwami.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chilling adventures of sabrina season 2 dark lord 150x150

Chilling Adventures of Sabrina sezon 2. – mamy pierwsze zdjęcia!

the act image 2 600x400 150x150

The Act – zwiastun nowej antologii od Hulu