The 100 nie doczeka się zapowiadanej kontynuacji

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 7 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Prace nad zapowiadanym od lat prequelem przebojowej serii CW The 100 zostały przerwane.

Według doniesień Deadline, produkcja prequelu nie jest już w toku, co kończy dwuletni okres rozwoju projektu. Pomysł na prequel sięga jeszcze czasów rozwoju oryginalnej serii, a mianowicie odcinka pilotowego ostatniego sezonu The 100, fabularnie całkowicie niespójnego z fabułą serialu, ponieważ odwoływał się w całości do wydarzeń sprzed kilkuset lat w stosunku do wydarzeń przedstawionych w serialu.

Twórcy serialu wyraźnie zależało na kontynuowaniu tej historii i przedstawieniu przeszłości ludzkości oraz wydarzeń, które doprowadziły do powstania świata przedstawionego The 100. Ostatecznie w 2019 roku produkcja prequelu dostała zielone światło.

Niestety, produkcja nie zostanie sfinalizowana. Nie było jasne, na czym dokładnie miała skupić się fabuła prequelu, można jednak zakładać, ze kontynuowałaby historię wojny, która kilkaset lat później zaowocowałaby sytuacją zastaną w serii The 100. Twórcą serii był Jason Rothenber, autor i showrunner The 100. W obsadzie znaleźli się Iola Evans, Adain Bradley i Leo Howard.

ZOBACZ TEŻ  Piękna i Bestia w formie serialu. Luke Evans zdradza szczegóły.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. toriska

    no i bardzo dobrze po tym jak beznadziejnie zakonczyl sie serial jego tworca byl chyba jedyna osoba ktora obchodzil ten prequel

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze