Sześć sióstr – nowy hiszpański serial z premierą na TVP Kobieta

}

Data: 20 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Już od 21 maja na widzów TVP Kobieta czeka niezwykła niespodzianka. Wraz z bohaterkami najnowszego serialu Sześć sióstr przeniesiemy się w realia 1913 roku w świat madryckiej śmietanki towarzyskiej.

1913. Siostry Silva są duszą towarzystwa na głównych imprezach wyższych sfer. Ładne, dobrze wychowane, miłe i wyrafinowane. Sześć sióstr cieszy się bezproblemowym życiem, dopóki straszne wydarzenie nagle nie zmieni ich losów. Siostry Silva będą musiały wspólnie walczyć o rodzinę, rzucając wyzwanie społecznym konwencjom czasów, gdy każda kobieta polegała na mężczyźnie.

Nowy serial hiszpańskiej produkcji zrealizowany przez producenta odpowiedzialnego za sukces cieszącego się na naszej antenie wielką popularnością serialu Velvet to historia sióstr, które w obliczu rodzinnej straty w jedną noc muszą zmienić swe beztroskie życie. Widzowie będą śledzić codzienność kobiet, ich walkę ze stereotypami i siłę potrzebną do tego, by przełamywać kulturowe uprzedzenia. Życie madryckich sióstr u progu XX wieku było pełne wyzwań i odkrywania rodzinnych tajemnic

W rolach głównych zobaczymy gwiazdy hiszpańskiego kina: Maríę Castro, Celię Freijeiro, Marionę Tenę, czy Carlę Díaz oraz uwielbianego przez kobiecą widownię Álexa Gadea. Serial stworzył zespół cenionych hiszpańskich twórców: Antonia Hernandez, Miguel Conde, David Ulloa, Jaime Botella, oraz Inma Torrente.

Emisja od 21 maja, codzienne o godz. 20:30 na antenie TVP Kobieta.

Źródło: TVP Kobieta

ZOBACZ TEŻ  Sprawa idealna z odnowieniem na 6. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.