Pierwsze 8 minut 4. sezonu Stranger Things już dostępne!

}

Data: 20 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Do premiery oczekiwanego czwartego sezonu serialu Stranger Things pozostał tydzień. Netflix zrobił jednak niespodziankę fanom produkcji i opublikował pierwsze osiem minut. Chętnie poznamy w komentarzach Wasze opinie na temat udostępnionego wideo.

W czasie wiosennych ferii nad Hawkins znów nadciąga mrok, stwarzając nowe zagrożenia i przywołując niepokojące wspomnienia oraz widmo wojny.

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Premiera pierwszej części 4. sezonu już 27 maja tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Plan Lupina okradziony!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.