Świetny zwiastun 3. sezonu serialu Ty!

18 września 2021 | Newsy

Netflix prezentuje pełną zapowiedź trzeciego sezonu serialu Ty. Nadchodząca seria prezentuje się naprawdę świetnie i niesamowicie mrocznie.

To tylko sympatyczni i całkiem zwyczajni sąsiedzi. Czy jednak na pewno? Love i Joe są już małżeństwem i rodzicami. Oboje mają jednak swoje za uszami. Próbują prowadzić zwykłe życie na przedmieściach sielskiej miejscowości Madre Linda, jednak dawne nawyki dają o sobie znać, a tu przed sąsiadami nic się nie ukryje…

Do swoich ról powracają Penn Badgley i Victoria Pedretti.

Premiera nowych epizodów serialu Ty już 15 października 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Grudzień w Netflix, HBO GO i w telewizji – Serialowe nowości i kontynuacje

Ty

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram