Another Life – zwiastun 2. sezonu serialu Netflixa

}

Data: 17 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował oficjalną zapowiedź drugiego sezonu serialu Another Life, w którym w głównej roli występuje Katee Sackhoff jako Niko Breckinridge.

Astronautka Niko Breckenridge i jej młoda załoga stawiają czoła wielkiemu niebezpieczeństwu podczas ryzykownej misji służącej zbadaniu pochodzenia obcego artefaktu.

Akcja sezonu drugiego rozpocznie się dokładnie po wydarzeniach z finału pierwszej serii, kiedy to komandor Niko obserwuje jak Achaia niszczy planetę, co jest zwiastunem tego co może czekać Ziemię. Misją Niko jest teraz dyplomacja i negocjację z Achaią. Niko musi ścigać się z czasem, aby wrócić na Ziemię i odkryć słabość Achai co może wyrównać szansę. Czy Niko wróci na Ziemię na czas, aby uratować wszystkich, których kocha, czy też ona i jej załoga będą ostatnimi ludźmi w całym wszechświecie?

W serialu występują między innymi Justin Chatwin jako Erik Wallace, JayR Tinaco jako Zayn Petrossian, Samuel Anderson jako William, Elizabeth Faith Ludlow jako Cas Isakovic, AJ Rivera jako Bernie Martinez i Tongayi Chirisa jako Richard Ncube. Dołącza do nich Allan Hawco, który wcieli się w Gabriela.

another2
fot. netflix

Premiera 2. sezonu Another Life już 14 października 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nowa aktorka w Batwoman? Sama się zgłosiła!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.