Świat Karmy – 2. sezon animowanego serialu już dostępny na Netflix

}

Data: 11 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Wczoraj tj. 10 marca swoją premierę na Netflix miał drugi sezon serialu animowanego Świat Karmy. Wyprodukowana przez Ludacrisa produkcja opiera się na historii jednej z jego 4 córek, Karmy, która wymarzyła sobie, że zostanie raperką, jak tata. 

Świat Karmy to piąte, wypieszczone dziecko Ludacrisa, zadziorne i rezolutne. Rymy to jej ulubiony sposób komunikacji – na każdym kroku improwizuje rapując o swojej codzienności, radościach i troskach. Dziewczyna jest wcieleniem empatii i niestrudzoną zajawkowiczką, która mierzy się problemami dojrzewania, jak zachwiane poczucie własnej wartości, nadużycia w social mediach, ciałopozytywność.

karmas world karma switch
fot. netflix

Każdy odcinek wypełniony jest po brzegi hip-hopowym rytmem, streetwearową modą, oryginalną choreografią i zawadiackim humorem, do którego przyzwyczaił widzów pierwszy sezon serialu.

Serial porusza tak ważne dla dzieci tematy jak wartość ekspresji i odnalezienie własnego głosu, tożsamość i potrzeba przynależności do zaufanej społeczności.

W drugim sezonie pojawiają się nowe postaci, nieznane dotąd lokalizacje oraz bardzo aktualne zagadnienia, jak ciałopozytywność, lęk czy presja społeczna.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Od nowa – Nicole Kidman i Hugh Grant w zwiastunie limitowanego serialu od HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.