Powrót – Barłtomiej Topa jako mężczyzna zawieszony między światami. Zobacz zwiastun, plakat i poznaj datę premiery!

}

Data: 11 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Powrót to nowy, polski serial komediowy, w której śmierć głównego bohatera to dopiero początek opowieści. To serial jakiego na naszym rodzimym rynku jeszcze nie było.

Jan (Bartłomiej Topa) wiedzie zwyczajne życie, które nagle zostaje przerwane przez zawał serca. Przyjaciele i rodzina wyprawiają mu skromny pogrzeb i chowają na cmentarzu. Jednak po kilku dniach, Jan nieoczekiwanie budzi się i z zaskoczeniem odkrywa, że znajduje się w… trumnie. Udaje mu się stamtąd wydostać, jednak początkową euforię przykrywa fakt, który uświadamia Janowi, że jego najbliżsi chyba nie przejęli się zbytnio jego odejściem. Jan postanawia ujawnić się tylko swojemu przyjacielowi Konstantemu (Wojciech Mecwaldowski), z którym stara się odkryć tajemnicę niezwykłego zmartwychwstania. W międzyczasie decyduje się zacząć wszystko od początku i ułożyć sobie nowe życie. Czy Janowi uda się wykorzystać drugą szansę? Czy tajemnicze zmartwychwstanie pozwoli mu osiągnąć szczęście?

W niecodzienny klimat produkcji wprowadza widzów teaser (zdjęcia Karina Kleszczewska) i plakat autorstwa znanego fotografa, Jacka Poremby.

powrotplakat 655

W produkcji występują znani polscy aktorzy, tj. Bartłomiej Topa, Wojciech Mecwaldowski, Maria Dębska, Magdalena Walach, a za reżyserię odpowiada Adrian Panek, znany z takich seriali jak Pułapka czy Kod genetyczny. Scenariusz napisał Krzysztof Rak, który wcześniej odpowiadał za historię takich filmów jak Bogowie czy Boże ciało.

Jak na serial komediowy przystało, w produkcji znalazło się wiele wątków, które rozbawią widza, a tematy śmierci i zmartwychwstania zostały potraktowane lekko i z przymrużeniem oka. Powrót to także męska przyjaźń aż po grób i silne kobiety, które biorą sprawy w swoje ręce. Wszystko to zafunduje widzom ciekawą podróż przez pozaziemskie tajemnice i przyziemne problemy, ale przede wszystkim, śmiech i dobrą zabawę.

Premiera serialu Powrót już 15 kwietnia 2022 roku na Canal+ i Canal+ online.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  39 i pół tygodnia – nowy serial TVNu z Karolakiem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.