Supergirl zmierzy się z Lexem Luthorem

19 października 2018 | Newsy

j

Twórcy serialu potwierdzili, że tytułowa bohaterka Supergirl w końcu zmierzy się z Lexem Luthorem.

I że stanie się to raczej szybciej niż później. Według przedstawicieli stacji CW “Dziewczyna ze Stali” spotka tego arcyłotra już w 4. sezonie Supergirl.

Ważną postacią dla serii jest także siostra Lexa, Lena Luthor. Wszystkie znaki sugerują, że opowie się ona po stronie Supergirl.

Źródło: Digitalspy

ZOBACZ TEŻ  Supergirl sezon 4. – mamy zdjęcie nowej bohaterki Dreamer!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram