Supergirl sezon 4. – mamy zdjęcie nowej bohaterki Dreamer!

19 stycznia 2019 | Newsy

W serialu Supergirl pojawi się pierwsza superbohaterka w historii telewizji, która jest transpłciowa. Będzie nią Nia Nal, zwana Dreamer. Poniżej możecie zobaczyć jej pierwsze zdjęcie w kostiumie.

dxnruntwsaegvby

W nową postać wcieli się Nicole Maines. Nia Nal jest kuzynką Nury Nal (Dream Girl) i posiada ona moc przewidywania przyszłości. W serialu Dreamer pracuje jako reporterka dla CatCo, a w międzyczasie niesie pomoc potrzebującym.

Supergirl miał przerwę w połowie 4. sezonu, ale już jutro powraca. Dreamer na ekranie pojawi się po raz pierwszy 17 lutego.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Supergirl sezon 5. - superbohaterka przywdzieje nowy strój!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram