Stewardesa – koniec prac na planie 2. sezonu

}

Data: 23 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Kaley Cuoco potwierdziła na swoim Instagramie koniec zdjęć do drugiego sezonu serialu Stewardesa. Prace na planie trwały około pół roku, a lokalizacje rozmieszczone były w trzech krajach.

Cuoco opublikowała wpis, w którym dziękuje ekipie za ich poświęcenie w trakcie pracy.

https://www.instagram.com/p/CaKAccbr8Zw/

Serial powstał na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Chrisa Bohjaliana. Produkcja ta to mroczna komedia, która opowiada o tym, jak całe życie może się wywrócić do góry nogami w ciągu raptem jednej nocy. Poznajemy historię pewnej stewardesy Cassie, która budzi się w niewłaściwym hotelu, niewłaściwym łóżku, z martwym mężczyzną u boku i nie ma bladego pojęcia, co wydarzyło się w nocy.

W kontynuacji Cassie Bowden będzie starała się żyć całkowicie na trzeźwo, a w wolnym czasie dorabia jako aktywistka CIA. Podczas jednej z zagranicznych misji staje się świadkiem nieumyślnego morderstwa co ponownie wplątuje ją w międzynarodową intrygę.

Premiera 2. sezonu wiosną tego roku na HBO Max.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale francuskie na Netflix - Top 8

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.